Forumul comunei Dumbravita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Fabrica de avioane
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptySam Aug 07, 2010 1:35 am Scris de alexandra

» Blogul comunei Sisesti
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyDum Mai 30, 2010 10:48 pm Scris de Admin

» Accident in 15 mai 2010 - implicata o soferita din Dumbravita
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyMier Mai 19, 2010 6:06 am Scris de Admin

» In 18.05.2010 pe www.sindresti.nvn.ro au fost maxim 27 useri online
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyMar Mai 18, 2010 10:14 pm Scris de Admin

» Duminica are loc Festivalul “Nu va uitati ca-s micut”
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyMar Mai 18, 2010 9:00 pm Scris de Admin

» In 16.05.210 inundatii in Chechis (15 gospodarii inundate)
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyLun Mai 17, 2010 5:30 am Scris de Admin

» Site-ul comunei Dumbravita promovat in ziarele Maramures
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyMier Mai 12, 2010 6:07 pm Scris de Admin

» Facultatea....o necesitate ?
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyVin Mar 19, 2010 2:59 am Scris de dani&florina

» Noutati pe site ul comunei
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyJoi Mar 18, 2010 10:37 pm Scris de Admin

» Informatii...
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyJoi Mar 18, 2010 10:31 pm Scris de Admin

» Propuneti subiecte
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyJoi Mar 18, 2010 1:17 pm Scris de dani&florina

» Credeti ca este o idee buna acest forum ?
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine EmptyLun Mar 15, 2010 9:55 pm Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 29, Sam Sept 15, 2018 7:36 am
Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine Pageviews=1

Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine

2 participanți

In jos

Locuiesc in ....

Dumbravita
 
Sindresti
 
Rus
 
Unguras
 
Chechis
 
Carbunar
 
Baia Mare
 
jud.Maramures
 
alta localitate din RO
 
in tara straina
 
 
 
Vezi rezultatele

Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine Empty Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine

Mesaj Scris de Admin Mier Oct 28, 2009 7:15 pm

voteaza localitatea de origine
Admin
Admin
Admin

Zodiac : Taur Mesaje : 181
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 46
Localizare : sindresti

https://dumbravita-mm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine Empty Re: Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine

Mesaj Scris de dani&florina Vin Ian 08, 2010 12:59 pm

Din cate vad mai multi sunt din lSindresti!!! Dar ceilalti???? Cool
dani&florina
dani&florina

Mesaje : 38
Data de inscriere : 06/01/2010
Localizare : Madrid/Sindresti

Sus In jos

Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine Empty Re: Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine

Mesaj Scris de dani&florina Vin Ian 08, 2010 1:00 pm

Nici noi nu suntem tare multi, dar totusi.... Very Happy ne implicam!!!asta e,,,,,,
dani&florina
dani&florina

Mesaje : 38
Data de inscriere : 06/01/2010
Localizare : Madrid/Sindresti

Sus In jos

Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine Empty Re: Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine

Mesaj Scris de Admin Dum Ian 10, 2010 8:52 pm

Din cate stiu eu sunt incrisi pana cum 27 persoane din aproape fiecare localitate din comuna Dumbravita si nu numai. Din pacate numai cativa fac comentarii pe acest forum dar pana la urma e dreptul fiecaruia sa faca ce vrea doar ca este o modalitate de a spune o parere, de a conversa (indirect) si cu altii pe care nu i cunosti.
Faptul ca sunt multi inscrisi nu obliga acele persoane sa faca automat comentarii dar sunt sigur ca intereseaza anumite subiecte din cele prezentate pe forum doar ca poate au o retinere sau poate nu vor sa se exprime pur si simplu.
Nu uitati ca orice parere conteaza indiferent cum e formulata iar acest forum este al vostru al tuturor.
Admin
Admin
Admin

Zodiac : Taur Mesaje : 181
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 46
Localizare : sindresti

https://dumbravita-mm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine Empty Re: Sondaj. Voteaza si tu localitatea de origine

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum