Forumul comunei Dumbravita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Fabrica de avioane
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptySam Aug 07, 2010 1:35 am Scris de alexandra

» Blogul comunei Sisesti
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyDum Mai 30, 2010 10:48 pm Scris de Admin

» Accident in 15 mai 2010 - implicata o soferita din Dumbravita
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyMier Mai 19, 2010 6:06 am Scris de Admin

» In 18.05.2010 pe www.sindresti.nvn.ro au fost maxim 27 useri online
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyMar Mai 18, 2010 10:14 pm Scris de Admin

» Duminica are loc Festivalul “Nu va uitati ca-s micut”
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyMar Mai 18, 2010 9:00 pm Scris de Admin

» In 16.05.210 inundatii in Chechis (15 gospodarii inundate)
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyLun Mai 17, 2010 5:30 am Scris de Admin

» Site-ul comunei Dumbravita promovat in ziarele Maramures
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyMier Mai 12, 2010 6:07 pm Scris de Admin

» Facultatea....o necesitate ?
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyVin Mar 19, 2010 2:59 am Scris de dani&florina

» Noutati pe site ul comunei
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyJoi Mar 18, 2010 10:37 pm Scris de Admin

» Informatii...
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyJoi Mar 18, 2010 10:31 pm Scris de Admin

» Propuneti subiecte
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyJoi Mar 18, 2010 1:17 pm Scris de dani&florina

» Credeti ca este o idee buna acest forum ?
Credeti ca este o idee buna acest forum ? EmptyLun Mar 15, 2010 9:55 pm Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 29, Sam Sept 15, 2018 7:36 am
Credeti ca este o idee buna acest forum ? Pageviews=1

Credeti ca este o idee buna acest forum ?

2 participanți

In jos

Credeti ca este o idee buna acest forum ?

Credeti ca este o idee buna acest forum ? Bar_left80%Credeti ca este o idee buna acest forum ? Bar_right 80% 
[ 4 ]
Credeti ca este o idee buna acest forum ? Bar_left0%Credeti ca este o idee buna acest forum ? Bar_right 0% 
[ 0 ]
Credeti ca este o idee buna acest forum ? Bar_left20%Credeti ca este o idee buna acest forum ? Bar_right 20% 
[ 1 ]
Credeti ca este o idee buna acest forum ? Bar_left0%Credeti ca este o idee buna acest forum ? Bar_right 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 5
 
 

Credeti ca este o idee buna acest forum ? Empty Credeti ca este o idee buna acest forum ?

Mesaj Scris de Admin Dum Oct 25, 2009 1:19 am

Prin acest forum voi incerca sa discutam si sa dezbatem cat mai multe probleme legat de toate problemele de zi cu zi Neutral Neutral flower
Admin
Admin
Admin

Zodiac : Taur Mesaje : 181
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 46
Localizare : sindresti

https://dumbravita-mm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Credeti ca este o idee buna acest forum ? Empty Re: Credeti ca este o idee buna acest forum ?

Mesaj Scris de furtunb Lun Mar 15, 2010 7:04 am

Credeti ca este o idee buna acest forum ? Icon_albino CA SI ORICE FORUM ESTE O IDEE BUNA. IMPORTANT ESTE SA SCRIEM CAT MAI MULT SI MAI ALES BINE.FELICITARI PT TREABA ESTE FOARTE BUNA

furtunb

Zodiac : Pesti Mesaje : 1
Data de inscriere : 15/03/2010
Varsta : 43
Localizare : unguras
Stare de spirit : in general buna

Sus In jos

Credeti ca este o idee buna acest forum ? Empty Re: Credeti ca este o idee buna acest forum ?

Mesaj Scris de Admin Lun Mar 15, 2010 9:55 pm

Chiar asta e problema, ca nu prea e interesata lumea sa scrie, poate ca subiectele nu sunt destul de interesante sau poate pur si simplu nu ii intereseaza sa si spuna ideile sau au o "jena", dar ma rog, este dreptul fiecaruia sa faca ce vrea, oricum acest forum este deschis si asteapta pe toti cei care vor sa si spuna o idee, o parere, sa vina cu idei noi de discutii (imaginatia mea s-a "oprit" la aceste subiecte din cauza numarului mic de mesaje scrise in raport cu numarul celor inscrisi).Am facut acest forum pentru cei din comuna Dumbravita dar si pentru toti cei tineri care vor sa scrie aici.  
Admin
Admin
Admin

Zodiac : Taur Mesaje : 181
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 46
Localizare : sindresti

https://dumbravita-mm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Credeti ca este o idee buna acest forum ? Empty Re: Credeti ca este o idee buna acest forum ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum