Forumul comunei Dumbravita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Fabrica de avioane
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptySam Aug 07, 2010 1:35 am Scris de alexandra

» Blogul comunei Sisesti
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyDum Mai 30, 2010 10:48 pm Scris de Admin

» Accident in 15 mai 2010 - implicata o soferita din Dumbravita
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyMier Mai 19, 2010 6:06 am Scris de Admin

» In 18.05.2010 pe www.sindresti.nvn.ro au fost maxim 27 useri online
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyMar Mai 18, 2010 10:14 pm Scris de Admin

» Duminica are loc Festivalul “Nu va uitati ca-s micut”
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyMar Mai 18, 2010 9:00 pm Scris de Admin

» In 16.05.210 inundatii in Chechis (15 gospodarii inundate)
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyLun Mai 17, 2010 5:30 am Scris de Admin

» Site-ul comunei Dumbravita promovat in ziarele Maramures
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyMier Mai 12, 2010 6:07 pm Scris de Admin

» Facultatea....o necesitate ?
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyVin Mar 19, 2010 2:59 am Scris de dani&florina

» Noutati pe site ul comunei
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyJoi Mar 18, 2010 10:37 pm Scris de Admin

» Informatii...
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyJoi Mar 18, 2010 10:31 pm Scris de Admin

» Propuneti subiecte
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyJoi Mar 18, 2010 1:17 pm Scris de dani&florina

» Credeti ca este o idee buna acest forum ?
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul EmptyLun Mar 15, 2010 9:55 pm Scris de Admin

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 29, Sam Sept 15, 2018 7:36 am
CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul Pageviews=1

CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul

2 participanți

In jos

CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul Empty CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul

Mesaj Scris de Admin Dum Oct 25, 2009 10:17 pm

Pe prima pagina aveti postat in partea de jos un chat pe care se poate vb online cu cei care sunt pe forum online. Intri in partea dreapta unde scrie CONECTARE si te-ai conectat. Nu uitati ca acest chat este disponibil numai pe prima pagina a forumului, asa ca daca doriti sa vb cu cineva pe chat trebuie sa ramaneti pe prima pagina. santa
Admin
Admin
Admin

Zodiac : Taur Mesaje : 181
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 46
Localizare : sindresti

https://dumbravita-mm.forumgratuit.ro

Sus In jos

CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul Empty Re: CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul

Mesaj Scris de radu Joi Ian 21, 2010 5:59 am

stie cineva nr de tel a lui mihaita david starostele din sindresti am nevoie de el pls;

radu

Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul Empty Re: CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul

Mesaj Scris de Admin Joi Ian 21, 2010 8:37 am

parerea mea este ca ar trebui sa lasi un id de mess unde poti fi contactat pentru ca nu cred ca cineva o sa posteze vreun numar de telefon mobil pe forum (fiind un numar privat)...sau poate sa nu am dreptate si cineva o sa l scrie (eu personal nu il am)
Admin
Admin
Admin

Zodiac : Taur Mesaje : 181
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 46
Localizare : sindresti

https://dumbravita-mm.forumgratuit.ro

Sus In jos

CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul Empty Re: CHAT - poti vb online pe forum folosind chat-ul

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum